Opencart Nedir? Opencart Entegrasyonu Nedir?

Opencart, PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu bir e-ticaret sitesi altyapısıdır. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle birçok yazılım ile entegre bir şekilde çalışabiliyor. Kolay kullanıma sahip ara yüzü ile e-ticaret sektöründe en çok tercih edilen altyapılardan birisidir.

Ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenizde potansiyel müşterileriniz ile buluşturmak ve alternatif bir satış kanalı yaratmak istiyorsanız Dopigo yazılımcıları Opencart altyapılı e-ticaret sitenizi sizin için anahtar teslim bir şekilde hazırlar.

Arama motorları ile uyumlu çalışabilmesi sayesinde Opencart altyapılı e-ticaret sitesi daha iyi indekslenir bu sayede sitenizi arama sonuçlarında daha yukarılarda gösterebilirsiniz. Çeşitli tema ve eklentilerden sizin için en iyisini seçip kullanabilirsiniz. Birçok sanal pos ile entegre çalışabilmesi sayesinde müşterilerinize daha iyi bir alışveriş deneyimi sunarsınız.

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

Dopigo Opencart pazaryeri entegrasyonu ile 6 farklı pazaryeri ve Opencart altyapılı e-ticaret sitenizden gelen siparişlerinizi tek ekrandan görebilirsiniz. Siparişlerinizin faturasını ve kargo fişini tek tık ile yazdırırsınız. Pazaryerindeki ürünlerinizi Opencart altyapılı e-ticaret sitenizde satışa çıkartabilirsiniz.